Історія українського бурштину

З давніх часів в Україні добували і обробляли бурштин. Безліч археологічних розкопок підтвердили це. На території і на сьогодні знаходяться поклади бурштину. Український бурштин має високу природну твердість - це дозволяє легко обробляти камінь.

Самородки бурштину яскраво-жовтого кольору з зеленуватим і червоним відтінком зустрічаються тільки на території України і мають високу цінність.

Зануритися в історію
Бурштин у світі

Найбільшими в світі вважаються: балтійське, українське і домініканське родовища. Крім них, також відомі й інші: мексиканське, румунське, бірманське, сицилійське, далекосхідне, французьке.

Основна маса каменю, що видобувають в Клесівському родовищі (Україна) - це сукциніт.

дізнатися більше
Все про бурштин

Бурштин — це викопна смола, що містить у своєму складі бурштинову кислоту.

Самородки бурштину класифікують за складом та походженням. Сам камінь досить примхливий, тому варто знати деталі про догляд та як відрізнити підробку.

дізнатися більше
Новини Бурштинового світу
Участь у виставці Amber Trip 2018
05 Лип 2018
В Amber Trip брали участь всесвітньо відомі компанії, які представили новий дизайн прикрас і сучасні тренди галузі. А також, учасниками стали виробники обладнання для роботи з ювелірними виробами.
Бурштиновий камінь з найдавнішим ембріоном-змієнята
31 Лип 2018
Професор Майкл Колуелл з Університету Альберти провів дослідження в М'янмі, де був знайдений ембріон змії в янтарному камені. Вік знахідки - 99 мільйонів років.
Екологічна відповідальність — що це таке
05 Лип 2018
Весь світ слідує екологічно правильним принципам у веденні бізнесу і відповідального використання ресурсів Землі. В Україні існує проблема пошкоджених земель: Волинь, Житомирська та Рівненська область.
Всі новини
Контакти
вул. Олени Теліги, 6,
корп. 3, офіс 111,
04112, Київ, Україна
Зв’язатись з нами